Чугуївський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 4 " СОНЕЧКО "

Розподіл групових фронтальних занять на тиждень:

Види занять

Кількість групових занять на тиждень у вікових групах

4-й рік життя

5-ий рік життя

6-ий рік життя

Фізичний розвиток (1)

Художньо – естетичний розвиток :

- музична діяльність (2)

- зображувальна діяльність (5)(малювання, ліплення, аплікація)

- художня література (4)

Пізнавальний розвиток:

- логіко-математичний (3)

- ознайомлення з навколишнім (4)

- ознайомлення з природою (5)

Мовленнєвий розвиток

Усього занять

Всього годин

1-2 заняття в день

2-3 заняття в день

(1) - та ще 3 заняття на свіжому повітрі у інші режимні моменти. Заняття з розділу основи здоров’я та БЖД реалізуються через заняття з фізичного розвитку та інтегруються в інші види діяльності дітей.

(2) – завдання театралізованої діяльності реалізуються через заняття з музичної діяльності, художньої літератури та інтегруються в ігрову діяльність дітей.

(3) – завдання сенсорного розвитку в ранньому віці та завдання з конструктивної діяльності реалізуються через заняття з логіко-математичного розвитку та інтегруються в інші види діяльності дітей протягом дня.

(4) – вирішення завдань економічної культури та правового виховання    відбувається на заняттях з художньої літератури та ознайомлення з навколишнім.

(5) – завдання з народознавства реалізуються на заняттях з зображувальної діяльності і ознайомленні з природою та інтегруються  в інші види діяльності.