Чугуївський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 4 " СОНЕЧКО "

Правила прийому

Територія обслуговування,
закріплена за Чугуївським дошкільним навчальним
закладом (ясла-садком) № 4
Чугуївської міської ради Харківської області:

Вулиці: Робоча, Комсомольська, Ватутіна, Мічуріна, Ломоносова, Південна, Східна,    Північна,    Дружби,    Зміївська,    Есхарівська,    Б.Хмельницького, Будівельників, Молодіжна, Космонавтів, Вишнева, Абрикосова, Виноградна, Бузкова,   Західна,   Слобідська,   Затишна,   Дачна,   Козацька,   Листяна, Вокзальна.
Провулки: Південний, Привокзальний, Ватутіна, Мічуріна, Комсомольський.
Село: Соцзмагання.
Площа: Привокзальна (житловий будинок 53 км. № 52, 53, гуртожитки Харківського велозаводу і заводу „Поршень").

Правила прийому дитини до навчального закладу

Перед зарахуванням дитини до дошкільного навчального закладу у закладі охорони здоров’я за місцем спостереження дитини повинно бути проведено її підготовку до перебування у організованому дитячому колективі, повне медичне обстеження, визначення стану фізичного та психічного розвитку, за необхідності – санація ротової порожнини та носоглотки, корекція порушення зору з підбором окулярів, оздоровчі, диспансерні та інші необхідні заходи. При прийомі дитини до дошкільного навчального закладу проводиться медичний огляд з наступним медичним контролем за перебігом періоду адаптації дитини в колективі.

При переведенні дитини з одного до іншого навчального закладу лікарем закладу, який дитина відвідувала, або педіатром за місцем розташування дошкільного закладу надається виписка з медичної документації дитини.

При зарахуванні дитини до групи лікарем дошкільного закладу збирається інформація стосовно особливостей його розвитку та поведінки, оцінюється стан здоров’я, фізичний і психічний розвиток. На підставі цього спільно з вихователем групи робиться індивідуальне призначення щодо режиму дня, харчування та проведення оздоровчих заходів.

На дітей, які поступили в дитячі садки і дитячі будинки, форма № 026/о «Медична карта дитини ( для школи, школи – інтернату, школи – ліцею, дитячого будинку, дитячого садка )» заповнюється на підставі виписки із форми № 112/о « Історія розвитку дитини», які затверджені наказом Міністерства охорони здоров’я України від 27 грудня 1999 року № 302.

Надалі всі записи в медичній карті роблять медичні працівники дошкільних навчальних закладів в порядку поточних наглядів, при проведенні періодичних оглядів і протиепідемічних заходів.

Перелік необхідних документів для зарахування дитини до ДНЗ:

1. Заява батьків або осіб, які замінюють їх;

2. Копія свідоцтва про народження дитини;

3. Довідка про стан здоровя вихованця;

4. Для пільгових категорій-копії документів про відповідну пільгу.

ЧУГУЇВСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) № 4 НАДАЄ ПОСЛУГИ В ЗДОБУТТІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ДІТЯМ ВІД 3-х до 6 (7) РОКІВ ТА КОНСУЛЬТАЦІЇ БАТЬКАМ З ПИТАНЬ ДОШКІЛЬНОГО ВИХОВАННЯ